1 lipca 2024    |    Imieniny: Halina, Marian, Klarysa
1 lipca 2024
    Imieniny: Halina, Marian, Klarysa

informacje kołobrzeg, woźniak,zawadzki,dąbkowskiZapraszamy do obejrzenia wiosennego już odcinka audycji "Gdzie Drwa Rąbią". Naszymi gośćmi byli radni: Dąbkowski, Woźniak i Zawadzki.

Radny Artur Dąbkowski jest zdania, że obecna sytuacja w radach osiedla wynika z ich niewielkich kompetencji i braku większego wpływu na osiedle. Dlatego radny ostrożnie podchodzi do naszej krytyki rad osiedlowych w sprawie swojego przedstawiciela do zespołu oceniającego budżet obywatelski, ale zaznacza, że jeśli nie przejdą projekty z Podczela, to tę procedurę zaskarży.

Radny Dariusz Zawadzki uważa, że prezydent Janusz Gromek nie powinien podawać do sądu radnego Henryka Bieńkowskiego za jego wypowiedź w sprawie "Bryzy" i tego, co mówią mieszkańcy. Jego zdaniem, politycy i osoby publiczne muszą mieć grubszą skórę i liczyć się z krytyką swoich działań i podejmowanych decyzji.

Za to Jacek Woźniak suchej nitki nie zostawia na procedurze związanej z kompensacją miejsc parkingowych. Jego zdaniem, umowa podpisana przez miasto budzi wiele wątpliwości, zwłaszcza, że wobec trwającego podziału tej działki przez sąd i nieuwzględnienie w obecnej umowie tych właśnie właścicieli, będą oni mogli sobie zamknąć swoją posesję i nikt miejskim chodnikiem nie przekroczy ulic Wąskiej.