Few Clouds

1 maja 2024    |    Imieniny: Józef, Jeremiasz, Filip - ¦więto Pracy
1 maja 2024
    Imieniny: Józef, Jeremiasz, Filip - ¦więto Pracy

informacje kołobrzeg, marine, hotel, rylikMarine Hotel***** rozpoczął współpracą z najbardziej znaną kołobrzeżanką, wielokrotną mistrzynią świata w kick-boxingu oraz boksie zawodowym Agnieszką Rylik.

Obecnie jest to ceniona i lubiana dziennikarka sportowa. Znana jest także jako prezenterka telewizyjna popularnych stacji w Polsce oraz pasjonatka pokera. Dziennikarka odwiedziła Marine Hotel***** przy okazji realizowania programu o centrach pobytowych na Euro 2012. Była pod wrażeniem tego, jak hotel gości Reprezentację Danii, ze znanym ze swoich wysokich wymagań trenem Mortenem Olsenem na czele. I tak narodził się pomysł nawiązania współpracy z pięciogwiazdkowym hotelem. Postrzegana jako osoba dynamiczna, ale jednocześnie bardzo naturalna i sexy pani Agnieszka doskonale podkreśla wizerunek modnego nadmorskiego hotelu. - Marine Hotel***** to wyjątkowe miejsce, więc tym bardziej cieszę się, że to właśnie pani Agnieszka została jego ambasadorką. Na początek zaplanowaliśmy kampanię bilbordową w kluczowych dla nas miastach – zdradza Jan Wróblewski, członek zarządu Zdrojowej Invest, inwestora Marine Hotel*****.

- Kocham Kołobrzeg! To moje rodzinne miasto, do którego zawsze wracam aby odpocząć i naładować akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami. Bardzo się cieszę, że zostałam ambasadorką Marine Hotel***** i mogę polecić wszystkim to wyjątkowe miejsce – nie tylko w Kołobrzegu, ale na całym Wybrzeżu. Pięć gwiazdek w świetnym designie, przepyszna kuchnia, wspaniałe SPA i oszałamiający widok na morze z każdego pokoju :-) Gorąco polecam! – tak entuzjastycznie o Marine Hotel***** wypowiada się Agnieszka Rylik.

Otwarty w 2010 roku Marine Hotel***** to architektonicznie intrygujący resort na Wybrzeżu, a do tego położony zaledwie 20 metrów od brzegu Bałtyku, tuż przy samej promenadzie. Za szklaną fasadą budynku przypominającego kształtem okręt, kryją się klimatyzowane apartamenty – wszystkie bez wyjątku z widokiem na morze.

informacje kołobrzeg, marine, hotel, rylik