Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

23 czerwca 2024    |    Imieniny: Wanda, Józef, Albin
23 czerwca 2024    
    Imieniny: Wanda, Józef, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Niebezpieczne zabawy przy barierkach

Od kilku miesięcy przy bulwarze na wysokości skrzyżowania Rzecznej i Katedralnej znajdują się uszkodzone barierki. Uległy one zniszczeniu przez drzewo, które padło podczas jednej z wichur. Niestety za barierki odpowiadają Wody Polskie, i przez kilka ostatnich tygodni jak nie miesięcy, zabezpieczono je tylko biało czerwoną taśmą.

Otrzymaliśmy informacje od naszej czytelniczki, że w tym miejscu regularnie bawią się dzieci i któregoś dnia może dojść do tragedii. O sprawie poinformowaliśmy kołobrzeski magistrat. Jak powiedział nam rzecznik prasowy prezydenta Michał Kujaczyński - Wody Polskie zobowiązały się do naprawy tej barierki, naprawa wykonana będzie w dwóch miejscach, przy Łopuskiego i przy Katedralnej. To Wody Polskie odpowiadają za zabezpieczenie tego miejsca.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama