Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Gdzie trafią 2 mln zł? Kto otrzymał środki ze "Społecznika"?

11 stycznia tego roku zostały ogłoszone wyniki ostatniego naboru wniosków w ramach Programu Społecznik. Ponad 2 miliony złotych zostaną przeznaczone na wsparcie 410 nowych inicjatyw, obejmujących szeroki zakres działań od lutego do lipca.

Program Społecznik, zainicjowany w celu wspierania organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z całego województwa, umożliwia realizację różnorodnych projektów społecznych, warsztatów, zawodów sportowych, badań profilaktycznych i akcji społecznych. Wysoka liczba złożonych wniosków, bo aż 410, świadczy o ogromnym zainteresowaniu programem oraz chęci organizacji społecznych do zaangażowania się w działania.

Organizacje biorące udział w programie, takie jak stowarzyszenia, fundacje, koła gospodyń wiejskich czy ochotnicze straże pożarne, mają możliwość dostosowania swoich inicjatyw do konkretnych potrzeb lokalnych społeczności. Program wspiera różnorodne projekty, obejmujące zarówno dziedziny ekologii, jak i promocji zdrowego stylu życia, integracji społecznej czy aktywizacji młodzieży.

Dzięki Programowi Społecznik, społeczności województwa mogą spodziewać się fascynujących wydarzeń, warsztatów, spotkań i zawodów sportowych, które wzbogacą ich życie od lutego do lipca.

Z naszego regionu wsparcie otrzymały między innymi :

Koło Gospodyń Wiejskich Sianożęty
Koło Gospodyń Wiejskich Ustronie Morskie
Stowarzyszenie Grupa Ratownicza "PARAMEDIC"
Stowarzyszenie Historyczne DAWNY KOŁOBRZEG
Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Dziedzictwo Morza
Ochotnicza Straż Pożarna w Gościnie
Fundacja Kołobrzeski Nurt

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama