Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Znamy propozycję imprez w Podczelu w 2024 roku

Spółka MDT Production, zgodnie z umową dzierżawy, przedłożyła miasto propozycję imprez, które miałyby odbywać się na terenie lotniska w Podczelu w 2024 roku. Najważniejszym i największym przedsięwzięciem ma być Sunrise Festival, który odbywać będzie się od 19 do 21 lipca. Od 26 do 28 lipca organizowana ma być trzecia edycja Sun Festival. Oba przedsięwzięcia są znane mieszkańcom od lat.

Nowością, którą miastu zaproponował dzierżawca, jest Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych i Samolotów Wojskowych. To nowe przedsięwzięcie zaproponowane zostało na okres 4-7 lipca. Jest to impreza przeniesiona z Darłowa. Ponadto, dzierżawca chce wykorzystać długi weekend sierpniowy i zorganizować w dniach 15-17 sierpnia Baltic Drive & Fly Fest. Ma to być impreza z udziałem amerykańskich klasyków i ciężarówek z paradą ulicami miasta i wyścigiem na 1/4 mili.

Teraz, zaopiniowaniem planu imprez zajmie się zarząd Dzielnicy Podczele. Następnie, swoją opinię w tym zakresie wyda prezydent Anna Mieczkowska.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama