Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ulice dziurawe jak szwajcarski ser. Trwa wielkie łatanie

Jak co roku zimowe mrozy poważnie naruszyły nawierzchnię wielu dróg w mieście. Tam, gdzie zawieszenie samochodów cierpi najbardziej, odbywają się doraźne naprawy jezdni. Obecnie warunki pogodowe są na tyle sprzyjające, że naprawy mają sens. Dodajmy, że prace remontowe mogą być wykonywane przy sprzyjającej pogodzie. Najlepiej, żeby było sucho i ciepło. W Kołobrzegu doraźnej naprawy doczekały się fragmenty ulic takich jak: Basztowa, Zygmuntowska, Bogusława X, Giełdowa, czy Krzywoustego. To właśnie na ostatniej wymienionej ulicy spotkaliśmy dziś pracowników Zieleni Miejskiej, którzy załatali wszystkie dziury od ronda Patana do Węzła Wschód. Dlaczego Zieleń? Od 1 stycznia przekazano niektóre ulice na rzecz miasta w tym właśnie Krzywoustego. Ale o dokładnych zmianach poinformujemy jutro.

W planach doraźnych napraw są kolejne ulice, Kamienna, Bałtycka czy Jana Pawła II.

 

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama