Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

III etap promenady prawie gotowy [foto]

Prace miały zakończyć się w październiku, ale problemem okazały się płyty granitowe, na które czekano dłużej. To spowodowało przesunięcie prac o kilka tygodni. Nowa ścieżka rowerowa, nowy deptak oraz nowe ławki. To z pewnością doda uroku tej części miasta. Na odcinku od Kamiennego Szańca do Arki pojawił się też nowy mur, który ma zatrzymać piasek na plaży. Zamontowano nowe ledowe oświetlenie.Nowością w Kołobrzegu są leżaki skierowane na północ wraz z masztami na których zamontowane są żagle. Leżaki są bardzo wygodne, wykonane ze specjalnego kompozytu. Przy Sułkowskiego znajdują się również stojaki na rowery i specjalny podjazd dla wózków inwalidzkich prowadzący na plażę.

Cała inwestycja kosztowała prawie 17 milionów złotych. Miasto zdobyło dofinansowanie z zewnątrz - ponad 7,3 mln zł z RPO i prawie 5 mln zł Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama