26 kwietnia 2024    |    Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
26 kwietnia 2024
    Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Zmiany w kursowaniu autobusów w związku z remontem Armii Krajowej

Komunikacja Miejska w Kołobrzegu Spółka z o.o informuje, od poniedziałku 27 czerwca 2022 r., w związku z przebudową ul. Armii Krajowej na odcinku od ulicy Dworcowej do ul. Łopuskiego zostanie zmieniona trasa linii :

Nr 2 Grzybowska - Arka ,… przystanek Bałtycka – Zarząd Portu, Solna, ( przez ul. Kolejową) do Jagiellońska – Jana Pawła II – Policja i dalej po trasie.

Nr 3 Starynowska - Arka , …przystanek Łopuskiego – szpital, ( do końca ul. Łopuskiego, w lewo na ul. Unii Lubelskiej ) Jagiellońska – dworzec

Nr 3 Arka - Starynowska ,…przystanek Mickiewicza, Solna, ( przez ul. Kolejową) Jagiellońska – dworzec

Nr 4 Starynowska - Arka,… przystanek Szpitalna, przez Łopuskiego do Al. Św. Jana Pawła II ( zawraca na skrzyżowaniu z ruchem okrężnym
przy Policji i wjeżdża na przystanek Al. Św. Jana Pawła II – Policja w stronę Arki )

Nr 4 Arka - Starynowska, …przystanek Al. Św. Jana Pawła II – Policja, przez ul. Plac 18 Marca, skręca w lewo w ul. Dworcową i dalej po
trasie.

Nr 5 Grzybowska - Podczele, … przystanek Łopuskiego – szpital, ( do końca ul. Łopuskiego, w lewo na ul.Unii Lubelskiej i do ul. Jagiellońskiej –dworzec i dalej po trasie
.
Nr 5 Podczele à Grzybowska, przystanek Jagiellońska – dworzec, w lewo w ul. Dworcową i prosto na ul. Frankowskiego i dalej po trasie.

Nr 6 Jagiellońska - Grzybowo, skręca w lewo w ul. Dworcową i prosto do ul. Frankowskiego i dalej po trasie.

Nr 6 Grzybowo - Jagiellońska, przystanek Łopuskiego – szpital, ( do końca ul. Łopuskiego, w lewo na ul. Unii Lubelskiej i do Jagiellońskiej - dworzec )

Nr 8A Źródlana - Źródlana , … przystanek Mickiewicza, Solna, ul. Źródlana

Więcej informacji na stronie km.kolobrzeg.pl