menu

Marek Piekarczyk w Kołobrzegu

22 lipca na plaży przy Kamiennym Szańcu gościliśmy przedstawicieli Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. W ramach realizowanego przez tę instytucję projektu edukacyjnego pt.: „Piast Superstars” powstawał w naszym mieście teledysk do utworu pt.: „Na Kołobrzeg!”. Zarówno piosenka, jak i klip opowiada o wyprawach Bolesława III Krzywoustego na kołobrzeski gród. W rolę piastowskiego księcia wcielił się wokalista zespołu TSA, Marek Piekarczyk.
RCK było oficjalnym partnerem projektu. W realizacji klipu uczestniczyli także kołobrzeżanie – odtwórcy historyczni i pasjonaci. Przedsięwzięcie „Piast Superstars” wsparła Fundacja PZU oraz Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego. Efekty kołobrzeskich zdjęć poznamy niebawem.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.