Overcast Clouds

24°C

Kołobrzeg

18 sierpnia 2022    |    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław
18 sierpnia 2022    
    Imieniny: Helena, Ilona, Bogusław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Obwodnica będzie gotowa na wiosnęTrwa budowa III etapu kołobrzeskiej obwodnicy. Ta długo upragniona droga ma być gotowa już na wiosnę 2017 roku, ale kiedy będzie można ją pojechać - tego nie wiadomo.


Obecnie, realizowany jest most na Parsęcie. Zabite zostały ścianki Larsena pod filar mostu. Łącznie mają ich być cztery, z tego dwa w wodzie. Most ma mieć 200 metrów długości i połączy ulicę VI Dywizji Piechoty z Krzywoustego. Prace mają być zrealizowane bardzo szybko i zakończą się najpóźniej w połowie przyszłego roku.

Nie jest jednak pewne, czy podczas przyszłorocznego sezonu droga będzie mogła być wykorzystywana przez kierowców. Obecnie, takiej wersji nie ma. Jak mówią pracownicy, w ich planach jest wybudowanie drogi i przeniesienie się na budowę drugiego, 700-metrowego mostu na Parsęcie w Rościęcinie. Zauważają jednak duże zainteresowanie inwestycją, gdyż na placu budowy odwiedzili ich najważniejsi politycy, w tym prezydent i poseł. Dla nich to duże zaskoczenie, ale jak słyszą o wadze tej inwestycji dla Kołobrzegu, to rozumieją nasze zaciekawienie.

Obwodnica będzie gotowa na wiosnę
Obwodnica będzie gotowa na wiosnę

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama