Overcast Clouds

12°C

Kołobrzeg

30 września 2022    |    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
30 września 2022    
    Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Kołobrzescy strażacy też protestująStrażacy z kołobrzeskiej jednostki popierają działania Związku Zawodowego Strażaków. Chodzi o wiele nierozwiązanych od kilku już lat spraw przez MSW.


Strażacy przyłączają się do działań Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych. Kołobrzeska komenda została oflagowana, podobnie wozy strażackie. Strażacy mają dość lekceważenia przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, a także dyskryminację tej służby w ramach ministerstwa. Obiecuje się im rozmowy na temat zgłoszonych postulatów od kilku już lat. Postulują wzrost uposażeń, wprowadzenia wieloletniego programu modernizacyjnego, urealnienia budżetów komend, wprowadzenia 100-procentowo płatnych nadgodzin, wprowadzenia 90 dni okresu przejściowego w przepisach ustawy o zwolnieniach lekarskich i rozwiązaniu problemu funkcjonariuszy przyjętych do służby po 1 stycznia 1999 roku.

Jak mówią strażacy, regularnie politycy obiecują im spełnienie obietnic, które zostały złożone i zamiast tego, rozmawia się z nimi metodą faktów dokonanych. Przykładem tego są planowane podwyżki na poziomie 4 procent. Ich wysokość nikogo nie satysfakcjonuje, a w tej sprawie nikt z rządu ze strażakami nie rozmawiał.

Kołobrzescy strażacy też protestują
Kołobrzescy strażacy też protestują

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama