Light rain

4°C

Kołobrzeg

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
20 kwietnia 2024    
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kolacja walentynkowa w restauracji SUBLIMA - odkryj Miłość w każdym kęsie!

Zbliżają się Walentynki, a Restauracja Sublima zaprasza Cię na niezapomnianą kolację pełną smaku i romantyzmu. W magicznej atmosferze restauracji, nasz szef kuchni Andrzej Jakomulski stworzy unikatowe 5 dań degustacyjnych, które rozgrzeją Wasze serca i zmysły.

Sprawdź nasze menu walentynkowe - prawdziwe arcydzieło smaku, skomponowane z myślą o tej jedynej w roku okazji. Od przystawek po desery, każdy składnik jest starannie dobrany, aby stworzyć kulinarne doświadczenie, które pozostanie w Waszej pamięci.

Cena tej wyjątkowej kolacji to jedynie 200 zł/osoba, co obejmuje nie tylko wykwintne dania, ale także koncert muzyki na żywo. Zapraszamy w środę 14 lutego 2024 o godzinie 19:00.

Zarezerwuj już teraz, aby zapewnić sobie i swojej drugiej połówce romantyczny wieczór w restauracji Sublima. Celebruj Walentynki w miejscu, gdzie smak i miłość spotykają się w doskonałym połączeniu.

Rezerwacja stolików: 601 220 137, lub kontakt@restauracjasublima.pl.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama