19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Zakończyły się szkolenia zawodowe w zakresie, sprzedawca – kasjer, pomoc kuchenna, recepcjonistka, kierowca - operator wózka jezdniowego.

Uczestnicy pomyślnie zdali egzaminy wewnętrzne. W nagrodę  za wytrwałość i trud poświęcony w zdobywaniu nowych umiejętność zawodowych wzięli oni udział w spotkaniu integracyjno-edukacyjnym, które odbyło się 13 listopada br.

O wrażeniach z nauki i emocjach związanych z egzaminami mogli porozmawiać przy dobrej kawie i  ciastku w lokalnej kawiarni „Fantazja”. A miło spędzony dzień w własnym towarzystwie zakończyli w kinie Wybrzeże, podczas emisji poruszającego filmu polskiej produkcji pt.: „Bogowie”.

Przed uczestnikami  26 listopada br. wizyta studyjna w siedzibie Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Kołobrzegu, ul. Mazowiecka 29 oraz uroczyste i oficjalne zakończenie udziału w KIS Programu Rewitalizacji Społecznej.