Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Straż Miejska zabezpiecza przejście przy targowisku, będą tam światła

Po wypadku ze skutkiem śmiertelnym na ulicy 6. Dywizji Piechoty, trwa dyskusja nad bezpieczeństwem pieszych. Zginęła kobieta, doszło do tragedii, ale o problemie na przejściach dla pieszych mówimy i piszemy od ubiegłego roku. Jak mówi Mirosław Kędziorski, komendant Straży Miejskiej, te kwestie leżą w decyzyjności zarządców dróg. Ich rolą jest ocena tego, jak wygląda bezpieczeństwo i czy może być jeszcze bezpieczniej. Przejście dla pieszych zabezpiecza obecnie Straż Miejska, stojąc w tym miejscu na sygnałach świetlnych. Jak dziś usłyszeliśmy, ma tam powstać sygnalizacja świetlna. Z Mirosławem Kędziorskim rozmawialiśmy także o bezdomnych w okresie zimowym. Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama