Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

O wykluczeniu komunikacyjnym dzielnicy zachodniej

Dużo kontrowersji wywołały zmiany zapowiedziane przez prezesa Komunikacji Miejskiej o likwidacji linii i zmianach tras. To spowodowało duże poruszenie wśród mieszkańców, i jak się okazało presja ma sens mówi nasz ostatni gość audycji Danuta Wilk. Na poniedziałek spodziewane jest spotkanie z prezesem w gabinecie prezydenta. Radna wczoraj na sesji interpelowała również o przeniesienie zmian o miesiąc uwzględniając wszystkie uwagi mieszkańców i radnych. Jak mówiła w audycji radna ta zapowiedziana zmiana to zabranie prawie 16 kursów z dzielnicy zachodniej. Jeżdżą nimi uczniowie, mieszkańcy do pracy, czy goście do hoteli położonych na Wylotowej.

Dzielnicy Zachodniej obiecywano kiedyś molo, zejścia na plażę czy chociażby toalety. Ale w pewnych kwestiach nie pomaga Urząd Morski w Szczecinie. Co jeszcze można zmienić w tej dzielnicy?

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama