Few Clouds

4°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

lodowisko kołobrzeg

Mówiliśmy o tym rok temu, a tym razem audycję "Wyjęci spod prawa" zrealizowaliśmy właśnie na kołobrzeskim lodowisku, które w święta sprawiło niemały zawód wszystkim tym, którzy chcieli pośmigać na łyżwach. W pierwszy dzień świąt była awaria, w drugi - padał deszcz. Ani jednego, ani drugiego dnia nie udało się de facto pobawić. Od 13 lat lodowisko boryka się z problemami technicznymi. I co? I nic? Od kilkunastu lat mówi się o przykryciu lodowiska. I co? I nic. Za to dzieje się wiele innych rzeczy, bo można odnieść wrażenie, że wszystko jest ważniejsze. A tymczasem Kołobrzeg zdycha na brak atrakcji, których liczba, nie licząc lodowiska, spada do zera. Można mówić, o Kołobrzegu, jako najwspanialszym miejscu do życia, a właściwie do spania, bo nawet zakupy robimy gdzie indziej. To jak pani prezydent, kiedy nowe lodowisko? Więcej w materiale wideo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama