28 kwietnia 2024    |    Imieniny: Waleria, Ludwik, Paweł
28 kwietnia 2024
    Imieniny: Waleria, Ludwik, Paweł

scrabble,kołobrzegFundacja  „Umysł” oraz Klub Scrabblowy START Kołobrzeg zapraszają do startu w I Otwartych Mistrzostwach Kołobrzegu w grze w scrabble.

Impreza ta odbędzie się w dniach 28 lutego – 01 marca w ośrodku "Bukowina" przy ul. Wileńskiej 9 i zgromadzi zawodników z całego kraju. Już dzisiaj swój udział potwierdzili scrabbliści  z Trójmiasta, Szczecina, Wałcza, Bydgoszczy a nawet z Warszawy. Na turniej można się zapisać poprzez formularz na stronie organizatora www.umysl.org lub bezpośrednio przed turniejem do godziny 10.30. Start o godzinie 11.00.  Warto również zajrzeć i pokibicować kołobrzeżanom startującym w zawodach.

Scrabble jest sportową grą wymagającą takich umiejętności jak myślenie strategiczne, dobra gospodarka czasem i doskonała znajomość naszego języka ojczystego. Dla wszystkich, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z tym sportem umysłowym, otworzył swoje podwoje Klub scrabblowy START Kołobrzeg. Spotkania dla początkujących odbywają się w "Cafe 2 piętro" w kompleksie Milenium ul. Łopuskiego 38 w każdy wtorek od godz. 16.30.

I Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu w grze w scrabble mogą odbyć się dzięki wsparciu Miasta Kołobrzeg i firm kołobrzeskich: Gospodarstwo ekologiczne „Zagon”, Twoja ALFA, CoffeDesk.pl, Ośrodek Bukowina, Eurocash, Piana wnętrza, FH Dragon, Architektura Natura, Logo sens, TKK, a także Dobry słownik.pl i Fundacji Czarna Owca pana Kota. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom.

scrabble,kołobrzeg