10 maja 2024    |    Imieniny: Antonina, Izydor, Antoni
10 maja 2024
    Imieniny: Antonina, Izydor, Antoni

informacje kołobrzeg, kibice, mecz, stargard- Jesteśmy jak wirus, rozprzestrzeniamy się szybko - teraz miłością do swojego klubu zarazimy cały Stargard - piszą kołobrzescy kibice o meczu wyjazdowym.

Takim wyjątkowym hasłem Stowarzyszenie Kibiców Nasza Kotwica zaprasza wszystkich fanów futbolu na wyjazdowe spotkanie do Stargardu Szczecińskiego. Mecz oprócz święta na trybunach będzie miał jeszcze jeden bardzo ważny aspekt - sportowy. Zwycięzca tego spotkania przybliży swoje szanse do walki o II ligę. Podopieczni Wiesława Bańkosza, aby o tym myśleć muszą z stadionu przy ul. Ceglanej wywieźć 3 punkty.

Jak czytamy w nadesłanym przez SKNK komunikacie - wszyscy chętni którzy chcą wybrać się  na wyprawę do pobliskiego Stargardu powinni się stawić w najbliższą sobotę 11 maja o godz.12.00 na parkingu przy stadionie im. Sebastiana Karpiniuka.

Koszt wyjazdu to kwota 30 zł. W cenę wliczony jest bilet wstępu na stadion w Stargardzie Szczecińskim. Zapraszamy wszystkich fanów futbolu, którzy chcą to spotkanie obejrzeć na żywo - apelują kibice.

informacje kołobrzeg, kibice, mecz, stargard