26 kwietnia 2024    |    Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
26 kwietnia 2024
    Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Jeśli lubisz bawić się, grać i śpiewać, wcielać się w różne postaci  i występować na scenie - dołącz do naszej sekcji w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu zapraszamy na warsztaty szantowe!

Nabór uczestników i spotkanie organizacyje odbędzie się 26 września o godz 18-tej w siedzibie placówki w Kołobrzegu przy ul.Mazowieckiej 1.

Na zajęciach nauczymy się grać i śpiewać piosenki żeglarskie oraz rasowe szanty ze starych żaglowców. Sięgniemy także po egzotyczne instrumenty takie jak kości wieloryba, mrdanga, darabukka lub koncertina.

Prowadzone będą także warsztaty gry na ukulele, irlandzkim 5-cio strunowym banjo, diatonicznej harmonijce ustnej, drumli, bongosach, claves i marakasach i gitarze (ognisko  dysponuje w/w instrumentami).

Dodatkowo planowany jest szeroki udział uczestników warsztatów - w ogólnopolskich przeglądach, festiwalach i koncertach szantowych. Dlatego zapoznamy jednocześnie uczestników warsztatów z podstawami ruchu scenicznego, pracą z mikrofonem i nagłośnieniem. Przekażemy również wiedzę i doświadczenie niezbędne we wszelkiego rodzaju wystąpieniach i prezentacjach scenicznych.

Zapisy prowadzi  Bolko Służewski tel: 601 348 420

więcej na : www.opp.kolobrzeg.pl/