menu
Ogłoszenia ***  Zakupy do domu  (Usługi)  ***  Opieka nad osobami starszymi w Niemczech   (Dam Pracę)  ***  Pracownik dozoru Kołobrzeg   (Dam Pracę)  *** 

Starosta za powstaniem orkiestry kameralnej

tamborski,powiatW niedzielę, mieszkańcy i turyści mieli okazję wysłuchać pierwszego koncertu Kołobrzeskiej Orkiestry Kameralnej. Czy będą kolejne takie występy?
Według Tomasza Tamborskiego, Kołobrzeska Orkiestra Kameralna, we współpracy ze Szkołą Muzyczną i Regionalnym Centrum Kultury powinna zagościć w Kołobrzegu na stałe i są duże szanse, że tak się stanie, zwłaszcza, że nasze miasto zasługuje na taki zespół. Starosta skomentował również fakt wyboru zarządu i nowe wicestarosty - Heleny Rudzis-Gruchały. Odniósł się również do tematu konkursu na dyrektora muzeum.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.