Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
19 kwietnia 2024    
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ile aut zarejestrowano, ile wydano praw jazdy? Już wiemy

Wydział Komunikacji w Starostwie Powiatowym w Kołobrzegu dokonał analizy i podsumowania ubiegłego roku. Zestawienie danych rzuca światło na istotne zmiany w ruchu drogowym oraz działalności związaną z rejestracją pojazdów. W ciągu minionego roku,  wydano 2572 praw jazdy. To wzrost w porównaniu do roku poprzedniego, gdzie liczba ta wynosiła 1919, co stanowi wzrost o niemal 600 przypadków.

Również w obszarze rejestracji pojazdów zanotowano znaczące zmiany. Na stałe zarejestrowano 6844 pojazdy, co oznacza wzrost o 600 w stosunku do roku 2022. Z drugiej strony, liczba wyrejestrowanych pojazdów wyniosła 607, co stanowi spadek o 200 w porównaniu do poprzedniego roku.

Co więcej, Wydział Komunikacji udzielił w minionym roku 7 zezwoleń na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego. Przyznano 6 licencji na przewóz osób pojazdami konstrukcyjnie przystosowanymi do przewozu powyżej 7, ale nie więcej niż 9 osób, wliczając kierowcę. To istotne informacje dla branży transportowej, świadczące o rozwijającej się infrastrukturze przewozowej w regionie.

Na obszarze jednostek pływających zanotowano także aktywność, zarejestrowano i przerejestrowano 84 jednostki.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama