Broken Clouds

27 kwietnia 2024    |    Imieniny: Felicja, Teofil, Zyta
27 kwietnia 2024
    Imieniny: Felicja, Teofil, Zyta

Poszerza się oferta kołobrzeskiego amfiteatru na czerwiec. Niestety z powodu obostrzeń pandemicznych Kołobrzeg na Fali Disco w Amfiteatrze w Kołobrzegu z dnia 3.06.2021 jest przełożony na 6.06.2021 godz. 20.00.

I tak :

4 czerwca 2021 godz. 20:00 Trzech Tenorów w Kołobrzeg

WYSTĄPI : BARTOSZ KUCZYK, MIROSŁAW NIEWIADOMSKI I MARIUSZ ADAM RUTA

1990 rok, Termy Karakalli w Rzymie. Na estradzie stanęło trzech najwybitniejszych tenorów tamtych czasów: Luciano Pavarotti, Plácido Domingo i José Carreras.
Świat oszalał. Odtąd tenorzy znani z tego, że lubią ze sobą rywalizować, zaczęli tworzyć tercety. Zamiast rywalizacji proponują wspólna zabawę. Podczas tego pamiętnego koncertu ustalił się niemalże kanon koncertu: oprócz największych tenorowych partii operowych i operetkowych obowiązkowo muszą się pojawić pieśni neapolitańskie, które pozwolą w pełni oczarować głosem publiczność.

Koncert trzech tenorów to nie tylko piękna muzyka i śpiew. To także wielkie show, w którym dominuje humor i zabawa, to gra konwencją, która otacza artystów śpiewających tym rodzajem głosu...

05 czerwca 2021 godz. 20.00 KABARET MORALNEGO NIEPOKOJU

"Za długo panowie byli grzeczni" to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest coś takiego jak jakaś pandemia. Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia - i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać. Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.

6 czerwca 2021 godz. 20:00 Kołobrzeg na Fali Disco

Wakacyjny klimat, wyjątkowe premiery i dawkę tanecznych hitów zapewnią:
- Łobuzy to propozycja nie tylko dla fanów disco-polo, ale dla wszystkich tych, którzy kochają muzykę, szczególnie tę, na żywo.
- After Party - zespół w ciągu 3 lat wbił się w czołówkę Polskiej muzyki tanecznej. Koncerty zespołu After Party to mega wydarzenie i mega show.

26.06.2021 godz. 20.00 Malik Montana

27.06.2021 godz. 20:00 KABARET NEONÓWKA

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków.
Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo.
Artyści gwarantują niezwykły jubileusz w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną.
Jesteście gotowi? Zapraszamy na urodziny jednego z najpopularniejszych kabaretów w Polsce.

I teraz niespodzianka dla wszystkich czytelników.Na Trzech Tenorów, KMN oraz Disco na Fali mamy podwójne zaproszenia. Szczegóły konkursu już jutro na naszym profilu FB https://www.facebook.com/miastokolobrzegpl