Scattered Clouds

8°C

Kołobrzeg

1 marca 2024    |    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin
1 marca 2024    
    Imieniny: Antonina, Antoni, Albin

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Mikołajkowy turniej pływacki

Kołobrzeskie Pływackie Mikołajki to impreza sportowa, która zaczyna się zadomawiać na kołobrzeskiej pływalni Milenium. Miejski Klub Pływacki Kołobrzeg przy współpracy ze Szkółką Pływacką „Depka” oraz MOSiR Kołobrzeg już po raz drugi zorganizował mikołajkowe pływanie. Na starcie zawodów 3 grudnia stawiło się 250 zawodników, w tym 50 rodziców, którzy płynęli ze swoimi pociechami w sztafecie rodzinnej. Głównym celem zawodów była dobra zabawa, propagowanie zdrowego stylu życia i zachęcanie całych rodzin do aktywności fizycznej. Najważniejszym gościem imprezy był oczywiście św. Mikołaj, którego w prezenty wyposażyli sponsorzy: Biuro Podróży „Depka Travel” i Urząd Miasta Kołobrzeg.

reklama

reklama

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama