Broken Clouds

10°C

Kołobrzeg

13 czerwca 2024    |    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
13 czerwca 2024    
    Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kołobrzescy strzelcy brali udział w Rundzie Pucharu Polski

Z prestiżowych zawodów strzelectwa sportowego z Bydgoszczy powróciła ekipa kołobrzeskich strzelców. Była to III Runda Pucharu Polski Open. Jest to bardzo dobry sprawdzian aby rywalizować z najlepszymi w Polsce. Nasi strzelcy nie mają się czego wstydzić , najlepiej wypadł Konrad Drobek zajmując w trudnej konkurencji pistoletowej strzelając do tarcz na odległości 50m 3 miejsce. Kolega klubowy w tej samej konkurencji Piotr Wolman zajął 15 miejsce,(13 w pneumatyku). W innej konkurencji bocznego zapłonu na 25m Konrad był 5-ty ze stratą tylko 3 punktów do zwycięstwa. Strzelcy karabinowi Henryk Stranc oraz Jacek Niewęgłowski, zajmowali kolejno miejsca 7 i 11 w pneumatyku oraz 9 i 10 z broni palnej.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama