26 kwietnia 2024    |    Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
26 kwietnia 2024
    Imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Odetchnij w te wakacje - weekendowy obóz body and mind

Nowoczesny, komfortowy ośrodek nad samym brzegiem jeziora otoczony lasem, aktywności, które pomogą Ci wyciszyć ciało i umysł, a do tego doskonałe wyżywienie i niepowtarzalny klimat zaledwie dwie godziny jazdy samochodem od Kołobrzegu. Brzmi kusząco?

Obóz dla dorosłych Letni Chill 2022 to propozycja dla wszystkich osób, które chcą naładować baterie, łącząc relaks z aktywnym wypoczynkiem. Program przygotowany przez doświadczonych fizjoterapeutów i trenerów pozwoli nauczyć się skutecznych metod radzenia sobie ze stresem, poznać nowe formy aktywności, poprawić jakość snu a także zrozumieć, skąd się bierze ból i jak go unikać. Nie zabraknie także opcji dla osób, które potrzebują nieco więcej aktywności - będą mogły one wziąć udział m.in. w treningach funkcjonalnych, zajęciach z jogi nad brzegiem jeziora czy też warsztatach z jazdy na rolkach.

Aby ułatwić odcięcie się od stresów dnia codziennego, będzie można wziąć również udział w zajęciach kreatywnych, takich jak warsztaty Land-Art. Poza tym, nie zabraknie integracji przy wieczornym ognisku oraz relaksu w aquaparku znajdującego się na terenie obiektu.

Obóz odbywać się będzie w terminie 21-24.07 w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu, a więc niewiele ponad 2 godziny jazdy samochodem od Kołobrzegu. To miejsce to nie tylko gwarancja komfortowego pobytu w nowoczesnym obiekcie, ale też doskonałego wyżywienia, serwowanego trzy razy dziennie w formie bufetu. Cena udziału w obozie to jedyne 1200zł, niezależnie od wyboru pokoju (1 lub 2-osobowego).

Więcej informacji na temat obozu oraz zapisy możliwe są na stronie https://inspirowaniruchem.pl/letni-chill/

LETNI CHILL 2022
21-24.07.2022
COS OPO Wałcz