28 marca 2024    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

W tym roku Salon Sukien Ślubnych Renii organizuje Wielką Wyprzedaż  swojej kolekcji, nawet do – 70%. Sprawdź szczegóły promocji! (tekst sponsorowany)

Ponadto przygotowali jeszcze jedną  wspaniałą niespodziankę, otóż dla klientek, które do końca roku zamówią swoją wymarzoną suknię ślubną otrzymają buty oraz welon GRATIS !!! Każdy  welon, a także buty zostaną dobrane do wybranej sukni! Zrób zakupy jeszcze w tym roku – to się OPŁACA!

Firma istniejąca od kilku lat na kołobrzeskim rynku proponuje Państwu  wykonanie niepowtarzalnej sukni, doskonale skrojonej i dopasowanej, uszytej według indywidualnie opracowanego projektu. Są otwarci na wszelkie pomysły, służą fachowym doradztwem oraz szeroką gamą tkanin, aplikacji, haftów sprowadzonych na zamówienie od najlepszych producentów. Dzięki temu suknie każdy zapamięta jako coś wyjątkowego, eleganckiego i niebanalnego, a Panna Młoda dzięki specjalnie uszytej przez nas sukni  będzie czuła się pięknie i komfortowo. W ofercie znajdziemy również szeroką gamę dodatków takich jak buty, stroiki, welony, bolerka. Bywa, że projekty sukien ślubnych oparte są na podpowiedziach klientek. Są to wyzwania dla salonu, których realizacja daje zawsze niemałą satysfakcję.

Sukienki wieczorowe

Chcesz zaistnieć? Nie chcesz, aby inna kobieta miała taką samą kreacje? Zgłoś się do pracowni, a fachowy doradca pomoże w dobraniu idealnej sukienki dla Ciebie! Sukienki dobierane są do figury, ukrywa się to, co trzeba ukryć, a pokazuje same atuty. Wszystko to wyłącznie dlatego, abyś czuła się wyjątkowo i wygodnie w szytej na miarę sukni wieczorowej.

Zrób sobie prezent i wybierz idealną kreację!

Komunia Święta

Dla dzieci jak i dla rodziców jest to jeden z najważniejszych dni i przygotowań. Pracownia zajmuje się również szyciem alb i sukienek komunijnych dla osób indywidualnych i grup zorganizowanych. Można również dobrać wszelkie potrzebne dodatki, takie jak: wianki, torebki, rękawiczki, pelerynki. Piękne sukienki komunijne dla dziewczynek wykonane są bardzo starannie i z najlepszych materiałów, aby dziecko miało poczucie wygody i komfortu.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek: 8-17