menu

Przyjdź na warsztaty artystyczne

UWAGA! W czwartek (03.10) o godz. 17.00 spotykamy się w słusznej pełnej serca sprawie!!! Warsztaty plastyczne pt. "Akwarelki dla Lenki". Przyjdź i pomóż!


Będziemy malować malutkie akwarelki, które będziemy licytować 5 grudnia na Koncercie Charytatywnym POZYTYWNA KULTURA w GOK w Ustroniu Morskim! Przyjdź, namaluj i wylicytuj swoje dzieło sztuki, by uratować Lenkę !!!

Lenka ma 13 miesięcy, jest mieszkanką Ustronia Morskiego. Od 12 miesięcy jest leczona... Rak na tę chwilę zasnął, ale nie pozwólmy go obudzić!!! Wspólnie dokonajmy czegoś wielkiego!!! Wszelkie materiały są zapewnione przez pracownię plastyczną domu kultury!!!

Fundacja "Nasze Dzieci" przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik - Centrum Zdrowia dziecka" udostępniła rachunek bankowy w banku PeKaO S.A. VII Oddz. w Warszawie o nr 76 1240 1109 1111 0010 1163 7630. Można na niego dokonywać wpłat,  z dopiskiem „dla Lenki Mazurek”.

Zapisy na warsztaty: 506 991 418 - Natalia Jastrzębska.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.