Light rain

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

6 godzin świetnej zabawy, tysiące spalonych kalorii, mnóstwo pozytywnej energii na dwóch salach i wiele dodatkowych atrakcji. Przeczytaj koniecznie!

To zapowiedź I Maratonu Fitness organizowanego przez Milenium Klub Fitness, którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Zapraszamy już 27 czerwca 2013 r. do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, gdzie na hali głównej i sali fitness będziemy ćwiczyć, tańczyć, walczyć na zajęciach z samoobrony i świetnie się bawić, zbierając pieniądze dla Natalii Zawady. Jakiś czas temu Natalia usłyszała, że jedynym ratunkiem dla Niej jest jednoczesny przeszczep płuc i serca. Podejmie się tego klinika w Niemczech, a Narodowy Fundusz Zdrowia zgodził się sfinansować operację podopiecznej Fundacji „Serce dziecka”. Niestety wizyta diagnostyczna, pobyt w szpitalu i transport do Niemiec, to koszt ok. 10 tysięcy złotych. I właśnie na ten cel chcemy zebrać pieniążki.
Możesz pomóc Natalii i jednocześnie zrobić dla siebie coś ekstra!

Plan Maratonu:
Hala Główna
od 16:00 rejestracja uczestników maratonu
16:45 Rozgrzewamy się! – Milenium Team
17:00 Step for 2 – Monika i Magda J.
18:00 Military – Trening Funkcjonalny – Ola i Magda J.
19:00 ZumbaFit Party – Magda G.
20:00 Simply Relax – Magda J.
20:45 Losowanie nagród

Sala Fitness
18:00 Joga – Tadeusz Ławiński - Asztanga Joga
19:30 Samoobrona dla kobiet – Iwona Oleczek, Mariusz Tarwid

Podczas Maratonu czeka na uczestników mnóstwo dodatkowych atrakcji! Poradami służyć będą masażystki, kosmetyczki, fryzjerki, instruktorki i dietetyczki. W programie również plecione warkoczyki, loteria fantowa AVON i wspaniałe nagrody dla uczestniczek maratonu. Będą to między innymi karnety na fitness i do aquaparku, treningi personalne z wybranym instruktorem, bony rabatowe do gabinetu kosmetycznego i do poradni dietetycznej, akcesoria fitness, kolacja i wiele, wiele innych.
Na wstępie każdy otrzyma pakiet startowy w postaci butelki wody, jabłka i wafelka fitness.

Stańmy na wysokości zadania! Dajmy się porwać świetnej zabawie i zbierzmy jak najwięcej pieniędzy! W ubiegłym roku dla Natalii śpiewali uczestnicy „I Bitwy na karaoke” – teraz Ty możesz pomóc Natalii i jednocześnie zrobić dla siebie coś ekstra! Przyjdź!!! Wstęp tylko 15 zł, a dla Natalii to szansa na życie!

Organizator: Milenium Klub Fitness

Współorganizatorzy: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Fitkick, Autoryzowany Gabinet Kosmetologii THALGOO Katarzyna Tworogal, Herbalife Poradnia Zdrowego Odżywiania i Odchudzania, Agencja Imprez MIX-ART, Asztanga Joga

Sponsorzy: Joanna Małgorzata Rosołowska, Zespół Szkół Mechanicznych, Biuro Podróży „Wolski Travel”, Centrum Nauki i Biznesu ŻAK, Smażalnia „Gruba ryba”, Drukarnia JOLDRUK

Więcej informacji pod numerem tel. 603448811, na Facebooku i na www.fit-milenium.pl