Zobacz, ile ciepła jest w Kołobrzegu

informacje kołobrzeg, mec, konkursMiejska Energetyka Cieplna zaprasza uczniów do wzięcia udziału w V edycji konkursu "Kołobrzeg Pełen Ciepła". W tym roku można wykonać zdjęcia lub film.

W roku bieżącym konkurs odbywa się w zmienionej formule. Pierwsza zmiana polega na rozszerzeniu konkursu o nową kategorię konkursową – film. Uczestnicy konkursu maja do wyboru, złożenie 5 fotografii, lub jednego filmu o długości do 3 minut. Kolejną zmianą jest umożliwienie uczestnictwa w konkursie młodzieży wszystkich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Prace konkursowe należy dostarczyć w terminie nie późniejszym niż 03.10.2013 r. Wszelkie informacje konkursu wraz z regulaminem konkursu dostępne są na naszych stronach internetowych www.mec.kolobrzeg.pl oraz www.kolobrzegpelenciepla.pl  pn. „Kołobrzeg pełen ciepła. Fotografia i film”.  Organizatorzy proszą o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem. Konkursowi patronuje prezydent Kołobrzegu i starosta Powiatu Kołobrzeskiego.