Miastokolobrzeg.tv: sesja radnych na żywo

informacje kołobrzeg, sesja, rada, miastokolobrzeg.tvOkoło godziny 10.00 startujemy z transmisją na żywo z sali obrad Urzędu Miasta. będziemy na żywo przekazywali informacje i komentarze z obrad radnych.


Dzisiejsza sesja trochę potrwa i miejscami będzie burzliwa. Na razie nie wiadomo, w jakich składach osobowych stawią się poszczególne kluby i czy rządząca miastem PO będzie miała przewagę głosów do samodzielnego działania na sesji. Do ewentualnej zmiany porządku obrad potrzeba 11 głosów. Emocje na pewno wywoła uchwała dotycząca likwidacji Centrum Promocji i Informacji Turystycznej. Dyskusja nie ominie uchwały w sprawie zaskarżenia rozstrzygnięcia nadzorczego wojewody zachodniopomorskiego (dowiedz się więcej: przeczytaj).

Radni zapewne nie odmówią sobie wystąpień zarówno w temacie zmian w budżecie, jak również zbliżającego się rozpoczęcia budowy mieszkań komunalnych i socjalnych, stref płatnego parkowania, a także Kotwicy Kołobrzeg - radni zapoznają się z wynikami kontroli w zakresie promocji przez koszykarską Kotwicę. Zapewne dyskusja będzie także nad zmianami w Statucie Miasta. W projekcie uchwały przewidziano zmianę (skrócenie) terminów zwołania sesji, w tym sesji nadzwyczajnej do 3 dni, wprowadza się głos "ad vocem" jako priorytetowy, znika głosowanie poprzez podniesienie ręki.

Komentarze  

0 #1 Radzikowo 1 2012-09-06 09:59
Dobry pomysł. Nareszcie Kołobrzeżanie nie mający dostępu do TKK będą mogli uczestniczyć w posiedzeniach.
Cytować
0 #2 kubs 2012-09-06 10:34
zróbcie coś z transmisją, bo tylko widać, i nic nie słychać

robert dziemba: pracownicy magistratu usuwają usterkę, zaraz będzie dobrze
Cytować
0 #3 aerosmith 2012-09-06 12:56
Bardzo dobry pomysl
Gratulacje
Cytować
0 #4 j.bednarek 2012-09-06 14:05
Można pana Dziembę lubić lub nie ale jeśli idzie o ten portal i szybkość informacji to naprawdę super rzecz. Oglądam i brakuje mi tylko zbliżeń na radnych. Ale słychać dobrze.
Cytować
0 #5 kubs 2012-09-06 14:14
Dzięki, fajnie, że są te krótkie rozmowy z radnymi. Nie można robić jak w kablówce, tj. 5 godzin transmisji, zero urozmaicenia.
Jeśli da radę, to można by czasami pokazać twarze radnych ( przejścia z różnych kamerm jak w "4 porach").
Cytować
0 #6 Pudzian 2012-09-06 15:13
brawo!
Cytować
0 #7 Radzikowo 1 2012-09-06 15:46
Radni PO w dniu dzisiejszym zrobili z Prezydenta idiotę. Trochę nieładnie.
Cytować
0 #8 berenger 2012-09-06 17:10
Nie wiem czy pan Dziemba wie co gadaja o nim koledzy dziennikarze.Pr zypadkiem slyszalem dowcipy o jego duzej d. Moze i redaktor ma duza d ale tez kawal lba na karku. Inni kopiuja po nim jak po stivie jobsie. Jest teleinternet a tkk wreszcie zaczela robic rozmowy z goscmi w studio.

robert dziemba: nie jestem fanem apple'a, po drugie, nad portalem pra[edit]ę nie tylko ja, ale wiele osób, które wkładają tu swoje serce
Cytować
0 #9 berenger 2012-09-06 17:12
Konkurencja dziala cuda. Wreszcie jest miejsce dla wszystkich bez wzgledu na poglady. Moze sie ktos ze mna nie zgadzac lecz wystarczyl jeden portal dla zmian.
Cytować
0 #10 kubs 2012-09-07 12:56
Cytuję berenger:
Konkurencja dziala cuda. Wreszcie jest miejsce dla wszystkich bez wzgledu na poglady. Moze sie ktos ze mna nie zgadzac lecz wystarczyl jeden portal dla zmian.

Odwieczne prawo gospodarki. Zgadzamy się.
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt (napisz do nas). Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Aby komentować na bieżąco, zaloguj się przez Facebooka poniżej. Pozostałe komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Kod antyspamowy
Odśwież