Light rain

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

informacje kołobrzeg, mma fight nightJuż 19 maja wieczorem w Hali Milenium odbędzie się MMA Diva Spa Fight Night – gala MMA organizowana przez klub Szczerek Fight Team Kołobrzeg.

Tego wieczora w ośmiokątnej klatce zmierzy się wielu znanych (nie tylko lokalnej społeczności fighterów) z całej Polski. Walk będzie dwanaście, z czego w trzech pojedynkach zmierzą się kobiety. Zobaczymy też jedną walkę amatorską w formule K1. Oto oficjalny Fight Card tej imprezy:

55 kg
Joanna Jędrzejczyk [0-0] (Arrachion MMA Olsztyn) vs. Sylwia Juśkiewicz [0-0] (Kick Fighters Łódź)

60 kg K1 (Walka Amatorska)
Iwona Oleczek (Szczerek Fight Team Kołobrzeg) vs. Klaudia Apenit (Pretorian Gorzów Wlkp.)

68 KG
Lenka Smetankova [0-0] (Pretorian Gym Pardubice) vs. Kamila Bałanda [0-1 (GKS Champion / Akademia Sarmatia Gdańsk)

70 kg
Adrian Zieliński [5-1] (Arrachion MMA Olsztyn) vs. Ireneusz Mila [5-8] (Strefa walki Konin)

77 kg
Artur Piotrowski [2-0] (Ronin Gold Team Koszalin) vs. Mariusz Jankowski [2-2] (MMA Devil Poznań)

80 kg (Walka Amatorska)
Damian Mieczkowski (Arrachion MMA Olsztyn) vs. TBA

80 kg (Walka Amatorska)
Daniel Trzos (Szczerek Fight Team Kołobrzeg) vs. Wojciech Kacperkowiak (Pretorian Koźmin Wlkp)

84 kg
Marcin Kurylczyk [3-2] (Pretorian Gorzów Wlkp.) vs. Bartosz Fabiński [1-0] (Nastula Team Warszawa)

84 kg
Marcin Gułaś [2-2-1](Mighty Bulls Gdynia) vs. Marcin Bandel [4-2] (Drysdale Jiu – jitsu Łódż)

85 kg
Maciej Marczewski [1-2] (Ronin Gold Team Koszalin) vs. Jakub Stejskal [4-0] (Pretorian Gym Pardubice)

+ 100 kg
Marcin Sianos [0-1] (Szczerek Fight Team Kołobrzeg) vs. Jędrzej Martuzalski [1-1] (Pretorian Koźmin Wlkp.)

+100 kg Walka Wieczoru!
Artur Głuchowski [4-4] („Ankos zapasy” Poznań) vs. TBA

Gala nie obędzie się też bez znanych gości – do Kołobrzegu na MMA Fight Night przyjadą Mamed Khalidov, Paweł Nastula, Andrzej Wroński oraz Jan Błachowicz. Bilety w sprzedaży już od 19. kwietnia w biurze Klubu Kotwica Kołobrzeg w Hali Milenium.

Kacper Pajor

informacje kołobrzeg, mma fight night