22 czerwca 2024    |    Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
22 czerwca 2024
    Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz

Rowerowa Stolica Polski - kręcimy kilometry dla Kołobrzegu

Prezydent Miasta Kołobrzeg – Anna Mieczkowska zaprasza do udziału w rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski, która rusza już od 1 czerwca! To wyjątkowa okazja, by pokazać naszą miłość do jazdy na rowerze i wspólnie walczyć o prestiżowy tytuł dla naszego pięknego miasta.

Każdy kilometr, który przejedziecie na rowerze, przyniesie nam punkty i przybliży nas do zwycięstwa.
Zachęcamy wszystkich, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania, do aktywnego udziału w rywalizacji. To świetna okazja, by zadbać o zdrowie, spędzić czas na świeżym powietrzu i zintegrować się z lokalną społecznością.

Do zabawy może dołączyć każdy rowerzysta, który pobierze mobilną aplikację pn. „Aktywne Miasta”, a w niej wybierze aktywność: jazda na rowerze. Zarówno aplikacja jak i udział w akcji jest bezpłatny.

Pobierz aplikację ---> wybierz Kołobrzeg ---> KręćKilometryDlaKołobrzegu!
dla systemu Android tutaj-> https://tiny.pl/rsvn3
dla systemu IOS tutaj -> https://tiny.pl/rsvkx

Kręć kilometry dla Kołobrzegu i zdobywaj nagrody!
Vouchery podarunkowe do sklepów RTV/AGD:
• I miejsce 500,00 zł ,
• II miejsce 300,00 zł,
• III miejsce 200,00 zł
• oraz Vouchery podarunkowe do sklepów Rowery Małgośka / Bajk Garaż w Kołobrzegu

Progi do nagród gwarantowanych:
• Powyżej 500 przejechanych kilometrów z aplikacją: kubek z nadrukiem,
• Powyżej 1500 przejechanych kilometrów z aplikacją: nagrody rzeczowe + gadżety,
• Powyżej 2000 przejechanych kilometrów z aplikacją: nagrody rzeczowe + gadżety.

Zniżka na serwis rowerów u naszych partnerów:
BajkGaraż oraz Rowery Małgośka wspierają Kołobrzeg w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski Wszyscy Kręcimy dla Kołobrzegu.
Serwis -20% od 21 maja do 30 czerwca
*dla osób, które mają aplikację i kręcą dla Kołobrzegu.

W ramach akcji w każdą niedzielę czerwca zapraszamy na wspólne przejazdy turystyczne z MOSiR. Zbiórka o godz. 9:40 przy Stadionie im. Sebastiana Karpiniuka - stacja roweru miejskiego.

Do rywalizacji zapraszamy również wszystkich uczniów i nauczycieli!
Szkoły z najlepszym wynikiem otrzymają nagrody pieniężne z przeznaczeniem na sprzęt sportowy.

Kontakt email: w.gall@mosir.kolobrzeg.pl
Szczegóły w tym regulaminy na: www.sport.kolobrzeg.pl