Broken Clouds

22 maja 2024
    Imieniny: Julia, Wiesława, Helena

Dzień Dziecka z MOSIR – dmuchana hala, festiwal dmuchańców

Jest to kolejna edycja „Festiwalu Dmuchańców” w Hali Milenium, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.  Hala wypełniona dmuchańcami to gwarancja wspaniałej zabawy i dużej dawki radości dla naszych najmłodszych. Będzie także strefa gastro, w której będzie można kupić popcorn, nachosy, soczek i wiele innych smakołyków.

Ilość wejść na daną godzinę jest ograniczona.

Szczegóły w regulaminie na stronie www.sport.kolobrzeg.pl

kontakt email: w.gall@mosir.kolobrzeg.pl