Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Być kobietą, być kobietą - koncert w RCK

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na wyjątkowe widowisko artystyczne pt. „Być kobietą, być kobietą”, stworzone z myślą o kobietach, przez kobiety. Przyjaźń, jedność i siła będą motywem przewodnim, gdzie taniec, piosenka i akrobatyka połączą się w magiczną całość.
To niezwykłe wydarzenie łączyć będzie różne pokolenia - młodzież, dorosłych i seniorów, którzy będą mieli okazję razem cieszyć się pasją do świata sztuki i emocji. Najlepsi kołobrzescy artyści, młode talenty, jak i doświadczeni weterani sceny zaprezentują się na scenie kołobrzeskiego RCK.

Wystąpią:
Anastazja Studzińska, Wiktoria Krzesińska, Jaśmina Wenta, Bajaderki, Feel my Heels, FreEmotions Art, iD Centrum Aktywności, Klub Tańca Sportowego Amber, Szkoła Tańca VSDS, Szkoła Tańca Swan Dance, Szkoła Tańca So Dance, Senioritas Dance , Teatr Tańca ZAJA, Akademia Akrobatyki La Passion.
„Być kobietą, być kobietą”, to nie tylko spektakl artystyczny pełen emocji i inspiracji, ale również manifestacja siły, wspólnoty i solidarności trzech pokoleń. To święto przyjaźni i zjednoczenia kołobrzeskiego amatorskiego ruchu artystycznego.

Koordynacja wydarzenia : Paulina Harris

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama