Few Clouds

20 kwietnia 2024
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Koncert Świąteczny Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej

16.12.23 o godz. 18:00 zaprosimy Państwa na koncert świąteczny Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej.

Przekonamy się jak śpiewa się kolędy na różnych krańcach świata i w różnych kulturach . W sobotę 16 grudnia zabrzmi więc m.in. hawajska „Mele Kalikimaka”, ukraińska „Szczedryk”, angielska „Jingle Bells”, hollywoodzka „Let it Snow”, ale również rodzima „Mizerna Cicha” czy związana z Kołobrzegiem pastorałka napisana przez dyrygenta orkiestry Jacka Kujawskiego „Kołobrzeska kolęda”, oraz wiele innych. Wszystko dla wprowadzenia Państwa w świąteczny nastrój, ale nie mimochodem podczas świątecznej bieganiny w sklepach, raczej w chwili spokoju, relaksu sprzyjających „ładowaniu świątecznych akumulatorów” na nadchodzący po koncercie tydzień oraz na całe Święta. Muzyczną pocztówką w wykonaniu Kołobrzeskiej Orkiestry Zdrojowej chcielibyśmy naszej drogiej publiczności życzyć udanych Świąt i wspaniałego czasu wypoczynku.

Bilety do nabycia w kasie RCK, w cenie 35 zł (normalne), 30 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca).