Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

10 grudnia 2023    |    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
10 grudnia 2023    
    Imieniny: Julia, Judyta, Daniel

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Powraca akcja z ramkami do tablic rejestracyjnych

Powraca znana naszym mieszkańcom akcja promocyjna i od dziś w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego bezpłatnie wydawane są ramki na tablice rejestracyjne przy rejestracji auta. Ramki opatrzone są logiem Powiatu Kołobrzeskiego.

- To znana już akcja promocyjna, o którą mieszkańcy sami dopytują. Ramki mogą odebrać wszyscy, którzy rejestrują auta. Ramki są bezpłatne i czekają w Wydziale Komunikacji. - mówi starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama