Broken Clouds

-1°C

Kołobrzeg

2 grudnia 2023    |    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana
2 grudnia 2023    
    Imieniny: Balbina, Paulina, Bibiana

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nowa Lewica zaprasza na debatę

Debata kandydatów do Parlamentu RP. Już w najbliższy piątek 22.09 o godzinie 17.00 w dużej sali konferencyjnej kompleksu Milenium , odbędzie się debata kandydatów do Sejmu RP.
Zaproszenie otrzymały wszystkie komitety wyborcze.
Spotkajmy się aby porozmawiać o przyszłości naszego regionu.

Zapraszamy mieszkańców , sztaby wyborcze oraz wszystkich, którzy chcą wziąć udział w tym święcie demokracji – jakim jest debata polityczna.

Gospodarze debaty : Stanisław Wziątek – członek zarządu województwa zachodniopomorskiego oraz Rada Powiatowa Nowej Lewicy Kołobrzeg.

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama