Overcast Clouds

16°C

Kołobrzeg

27 września 2023    |    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma
27 września 2023    
    Imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Trzeci SLAM poetycki w Kołobrzegu / performans "Lorena Izquierdo"

Zapraszamy na trzeci SLAM osoby zapracowane od rana do nocy, leniuchujące, prekaryjne, przedsiębiorcze i święte, kołobrzeskie duchy, osoby slamerskie, poetyckie.
Pamiętajcie o 3 tekstach, improwizacjach, opowieściach. Zapisy na: af@rck.kolobrzeg.eu W mailu podaj swoje imię, ksywę i tyle. Nie cenzurujemy tekstów, nie oceniamy, przyjdź użyć naszego mikrofonu.

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest MYSTERY BOX a.k.a KOSZYK RÓŻNOŚCI przygotowany przez prowadzących.
• Prowadzący wieczór: Adam Frankiewicz i Filip Urbaniak.
• Wieczór uświetni performans Loreny Izquierdo

Lorena Izquierdo - wokalistka, performerka i poetka pochodząca z Walencji. Przez ostatnie lata buduje swoją karierę jako niezależna artystka między Hiszpanią a Niemcami, przeważnie działając w Berlinie, a zarazem próbując łączyć muzyczne kultury obu tych państw. W polu jej zainteresowań są wzajemne oddziaływania dźwięku/głosu z performatywnością oraz związanymi z tym aspektami poetycznymi i filozoficznymi. Jej działania są z założenia intermedialne, łącząc ruch, głos, poezję, dźwięk, przestrzeń i czas. Szczególne miejsce zajmują w nich obiekty życia codziennego, z którymi artystka wchodzi w nietypowe relacje i połączenia. Swoją praktykę określa jako “action poetry”.

Wstęp:
• 0 zł (osoba występująca w slamie)
• 15 zł Normalny
• 13 zł Ulgowy/Karta Mieszkańca

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama