Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Urząd organizuje konkurs na najpiękniejszy balkon i ogródek

Prezydent Miasta Kołobrzeg Anna Mieczkowska zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszy kołobrzeski balkon i najpiękniejszy kołobrzeski przydomowy ogródek. Pula nagród to 3600 złotych.

Konkurs skierowany jest do wszystkich mieszkanek i mieszkańców Kołobrzegu dbających o zazielenianie swojego najbliższego otoczenia. Przyroda nawet na tak niewielkiej powierzchni jak nasze balkony czy przydomowe ogródki, ma wielką moc. Zieleń w mieście wpływa na zdrowie psychiczne, umożliwiając zaznanie pełnego relaksu. Pełni funkcję klimatyczną i ekologiczną, zapewnia schronienie, daje pokarm owadom i ptakom, chroni nas od zanieczyszczeń, zwiększa wilgotność powietrza oraz wpływa na bioklimat poprzez obniżenie temperatury powietrza nawet o kilka stopni. Daje także schronienie, jest źródłem pokarmu dla zwierząt i owadów.

Na zdjęcia balkonów i przydomowych ogródków czekamy do końca sierpnia.

Szczegóły w załączniku (kliknij)

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama