22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Wakacje z Projektem Plaża TVN

Trwa 15 edycja wakacyjnej trasy Telewizji TVN po najpiękniejszych polskich kurortach. W tym roku z widzami spotykamy się w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie, Kołobrzegu, Olsztynie i Krynicy Morskiej. Na plażowiczów, jak i widzów przed telewizorami zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji i pozytywnej, wakacyjnej rozrywki.

Plażowe miasteczka Projektu Plaża TVN 2023 wystartowały już 7 lipca, natomiast w najbliższy weekend spotykamy się w Kołobrzegu (28-30 lipca). Czekamy tam na Was z letnimi aktywnościami oraz masą pozytywnej energii.
Każdy odwiedzający będzie mógł skorzystać ze strefy sportów wodnych, czyli spróbować swoich sił na deskach SUP oraz zmierzyć się w regatach kajakowych.
Na fanów sportów plażowych czekać będzie ścianka wspinaczkowa, boisko do siatkówki oraz beach tenis.
Dla osób ceniących rozrywkę przy dobrej muzyce – wspaniała zumba, a dla tych, którzy wolą spokój i relaks - stretching i joga.
Pamiętaliśmy też o najmłodszych plażowiczach. Dla dzieci przygotowaliśmy dedykowaną strefę z animatorami, a w niej, m.in. gry, zabawy, zjeżdżalnie, trampolina.
Nie zabraknie konkursów z nagrodami dla osób w każdym wieku. A także wielu innych atrakcji, które przygotowali dla Was Sponsorzy i Partnerzy Projektu Plaża.

W piątki i soboty na fanów dobrego filmu czekać będą prawdziwe hity Warner Bros. w strefie „Kina Plenerowego HBO MAX i PLAYER”. W Kołobrzegu zapraszamy na pokazy filmów: “Harry Potter i Czara Ognia” oraz “Ocean’s Eleven: Ryzykowna Gra”.

A co dla widzów przed telewizorami?
O tym, co dzieję się w miasteczkach TVN, informować będziemy w ramach programu „Dzień Dobry Wakacje”. Spotkania z gwiazdami będziemy relacjonować jak zwykle w programie „Co za tydzień”. Oznacza to wiele newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim – cudownego letniego klimatu!

Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia!

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową:
projektplaza.tvn.pl

oraz na social media:

Pełna trasa Projektu Plaża:
7-9 lipca 2023 - Świnoujście - plaża od Al. Interferie
14-16 lipca 2023 - Międzyzdroje – plaża od ul. Cichej
21-23 lipca 2023 - Dziwnów - plaża od ul. Reymonta
28-30 lipca 2023 - Kołobrzeg - plaża centralna przy molo, wejście 19
4-6 sierpnia 2023 - Olsztyn - przy Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel”
11-13 sierpnia 2023 - Krynica Morska - plaża od ul. Marynarzy

Godziny otwarcia plażowego miasteczka: 9:00 - 17:00.

Lokalizacje Kina plenerowego HBO MAX i PLAYER:
7-8 lipca 2023 - Świnoujście -  Park Zdrojowy przy Altanie Koncertowej
14-15 lipca 2023 - Międzyzdroje - przy Alei Gwiazd
21-22 lipca 2023 - Dziwnów -  Skwer przy ul. Sienkiewicza
28-29 lipca 2023 -  Kołobrzeg – Skwer Pionierów Kołobrzegu
4-5 sierpnia 2023 - Olsztyn – Plaża Miejska przy Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel”
11-12 sierpnia Krynica Morska –  parking przy ul. Gdańskiej/Bojerowców

Start pokazów filmowych: 21:30