22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Piknik Zimnowojenny w Rogowie już w sobotę

Muzeum Oręża Polskiego zaprasza na Piknik Zimnowojenny, który odbędzie się w sobotę 15 lipca w godz. 11-17. Zainteresowani, będą mogli zerknąć na to, co dzieje się w hangarze lotniczym, w którym powstaje Muzeum Lotnictwa i Techniki Wojskowej. Będą dioramy, sprzęt wojskowy i rekonstruktorzy z GRH Kołobrzeg oraz GRH Wybrzeże. Będzie stanowisko Bałtyckiego Stowarzyszenia Krótkofalowców. Pojawią się także wiarusi z 28 Pułku Zmechanizowanego z całej Polski. Nie zabraknie wojskowych opowieści, wspomnień, a przede wszystkim piknikowej atmosfery. WSTĘP WOLNY.