Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Koncert Krakowskiego poety i barda Pawła Orkisza

Stowarzyszenie Artystów Grupa Kołobrzeg zaprasza na koncert Krakowskiego poety i barda Pawła Orkisza, autora niezwykłych ballad, przepięknych pieśni i płyt z muzyką leczącą duszę. Koncert odbędzie się w Galerii Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu (prawe skrzydło budynku Ratusza) o godzinie 19.00 w najbliższą środę tj. 12.07.2023 roku. Serdecznie zapraszamy
Paweł Orkisz- autor nastrojowych ballad i popularnych piosenek turystycznych (m.in. żeglarskiego hitu "Przechyły"). Pisze i komponuje. Zaczynał od klubów studenckich Krakowa i nurtu piosenek turystycznych, ale go po prostu muzycznie i artystycznie przerósł. . Zbudował własny świat ciepłych i pozytywnych pieśni i wierszy.

Od ponad 35 lat śpiewa także polskie tłumaczenia - głównie własne - pieśni największych bardów naszych czasów (Okudżawa, Cohen, Wysocki, Nohavica, Brassens).

Więcej informacji na temat artysty na stronie www.orkisz.pl

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama