Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Orlen Beach Volley Tour

ORLEN BEACH VOLLEY TOUR drugi rok z rzędu w Kołobrzegu! Największy cykl turniejów siatkówki plażowej zawita na Plażę Milenium przy Kamiennym Szańcu!
Już za miesiąc rozpocznie się turniej główny kobiet i mężczyzn z udziałem najlepszych polskich par, a także zagranicznych! W zeszłym roku wśród mężczyzn zwyciężyli reprezentacji Australii przed Włochami! Oczywiście oprócz wspaniałego widowiska sportowego zaplanowane są również animacje dla dzieci i kibiców! Rezerwujcie sobie weekend 4-6 sierpnia!

Zachęcamy do śledzenia profilu Facebook/MileniumKołobrzeg oraz strony http://beachvolleykolobrzeg.pl/ gdzie będą zamieszczane informacje turniejowe.
Orlen Beach Volley Tour - Kołobrzeg 2023, to jeden z czterech przystanków eliminacyjnych do Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej. Polski Związek Piłki Siatkowej razem z Firmą Orlen są gwarantem rozgrywek na najwyższym poziomie. Kołobrzeg dzięki wieloletniej pracy i znanej w siatkówce, doskonałej jakości organizowanych wydarzeń otrzymał przywilej organizacji tego wydarzenia.

Całe wydarzenie będzie również transmitowane na antenie Polsat Sport. Na plaży w bezpośrednim sąsiedztwie boiska głównego powstanie studio w którym prowadzone będą rozmowy z zawodnikami, sponsorami oraz gwiazdami które odwiedzą Orlen Beach Volley Tour Kołobrzeg 2023.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama