22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Orlen Beach Volley Tour

ORLEN BEACH VOLLEY TOUR drugi rok z rzędu w Kołobrzegu! Największy cykl turniejów siatkówki plażowej zawita na Plażę Milenium przy Kamiennym Szańcu!
Już za miesiąc rozpocznie się turniej główny kobiet i mężczyzn z udziałem najlepszych polskich par, a także zagranicznych! W zeszłym roku wśród mężczyzn zwyciężyli reprezentacji Australii przed Włochami! Oczywiście oprócz wspaniałego widowiska sportowego zaplanowane są również animacje dla dzieci i kibiców! Rezerwujcie sobie weekend 4-6 sierpnia!

Zachęcamy do śledzenia profilu Facebook/MileniumKołobrzeg oraz strony http://beachvolleykolobrzeg.pl/ gdzie będą zamieszczane informacje turniejowe.
Orlen Beach Volley Tour - Kołobrzeg 2023, to jeden z czterech przystanków eliminacyjnych do Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej. Polski Związek Piłki Siatkowej razem z Firmą Orlen są gwarantem rozgrywek na najwyższym poziomie. Kołobrzeg dzięki wieloletniej pracy i znanej w siatkówce, doskonałej jakości organizowanych wydarzeń otrzymał przywilej organizacji tego wydarzenia.

Całe wydarzenie będzie również transmitowane na antenie Polsat Sport. Na plaży w bezpośrednim sąsiedztwie boiska głównego powstanie studio w którym prowadzone będą rozmowy z zawodnikami, sponsorami oraz gwiazdami które odwiedzą Orlen Beach Volley Tour Kołobrzeg 2023.