22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Varius Manx i Kasia Stankiewicz w kołobrzeskim amfiteatrze

Varius Manx & Kasia Stankiewicz – 90., to się nie powtórzy

Lata 90. to fantastyczny czas dla muzyki. Dziewiczy wówczas teren zapełniony został pięknymi piosenkami, które zagościły w naszych duszach. Pod wpływem tych melodii uwalniają się dawno schowane emocje, nasiąknięte beztroską, młodzieńczością i najlepszymi wspomnieniami.

Varius Manx króluje na polskich parkietach od lat 90. Wszyscy tańczyliśmy w tamtym czasie do takich piosenek jak „Ruchome piaski”, „Kiedy mnie malujesz” czy „Wolne ptaki”.
Po świętowaniu swojego jubileuszu 30-lecia zespół postanowił zebrać esencję swojej twórczości i przenieść nas z powrotem do lat 90. Podczas koncertów czekają na nas niesamowite niespodzianki i doznania.

Zapraszamy was już w piątek do kołobrzeskiego amfiteatru na muzyczną ucztę. Piątek 7 lipca Amfiteatr Kołobrzeg 20:00

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na koncert. Szczegóły na naszym profilu FB.