Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Letnia Scena Adebaru - Karimski Music School

Laboratorium Kultury Adebar zaprasza na otwarcie Letniej Sceny. Jako pierwszy w cyklu koncertów przed Adebarem wystąpi uczestnik warsztatów Karimski Music School, Mateusz Matuszewski.
Młody artysta zapowiada swój występ tymi słowami:  - Jestem gitarzystą, który lubi akustyczne brzmienia chociaż ostatnio ciągnie mnie bardziej do gitary elektrycznej. Lubię muzykę, która płynie. Jestem fanem Bluesa, R&B, Country, Folk’u. Bardzo mocno inspiruje się Johnem Mayerem. Na scenie gram z looperem. Jeśli jesteście ciekawi co to jest zapraszam Was przed Adebar. Będę mógł pokazać jak działa owo urządzenie.

Laboratorium Kultury zaprasza w czwartek 6. lipca przed Adebar o godzinie 20. na letni koncert.
W przypadku deszczowej lub wietrznej pogody koncert odbędzie się we wnętrzu Laboratorium Kultury, czyli piwnicach kołobrzeskiego Ratusza. Wstęp wolny.
Ponownie będziemy mogli posłuchać Mateusza Matuszewskiego z looperem w czwartek 13. lipca. Dzięki urządzeniu zapętlającemu dźwięk, solista może zagrać akompaniament, który pozwala zastąpić cały zespół przez jedną osobę.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama