Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

22 lutego 2024    |    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
22 lutego 2024    
    Imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Kolorowe Wakacje – Warsztaty Cyrkowe

Kolorowe Wakacje – Warsztaty Cyrkowe KOMPANIA MARZEŃ
Środa 5.07.23 g.16.00
Miejska Biblioteka Publiczna w Kołobrzegu ul. Frankowskiego 3

Bulwar nad Parsętą

Już w najbliższą środę (5.07.2023) o godz.16.00 zapraszamy do Biblioteki na Kolorowe Wakacje. Warsztaty cyrkowe przygotowane przez Kompanię Marzeń to kolorowa przestrzeń warsztatowa, oparta o elementy pedagogiki cyrku, w której każdy może spróbować swoich sił w rozmaitych dyscyplinach sztuki cyrkowej. Zajęcia pobudzają kreatywność, wyobraźnię, a jednocześnie zachęcają do aktywności fizycznej i pokonywania własnych barier. Zarówno młodsi, jak i starsi mają okazję zmierzyć się z rzeczami pozornie niemożliwymi, co pozytywnie wpływa na rozwój koordynacji ciała, podwyższenie samooceny i poczucie samorealizacji. Ale przede wszystkim sprawia ogromną frajdę.

Nie zabraknie również mobilnej biblioteki i strefy kreatywnych działań.

Serdecznie zapraszamy!!!!

Pedagogika cyrku - oryginalna forma twórczej aktywności oraz nowatorska metoda ćwiczeń i zajęć ruchowych. Podczas warsztatów opartych na pedagogice cyrku, uczestnicy odszukują i rozwijają swoje indywidualne talenty, nabywają umiejętności pracy w grupie, podejmowania wspólnych decyzji. Nabywają nowych zdolności manualnych. Zajęcia odbywają się w atmosferze wspólnej kreatywnej zabawy.

reklama

reklama

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama