19 kwietnia 2024    |    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
    Imieniny: Adolf, Leon, Tymon

”Dzień Dziecka z MOSIR – Dmuchana Hala, Festiwal Dmuchańców

Zapraszamy serdecznie naszych małych kołobrzeżan na wydarzenie: ”Dzień Dziecka z MOSIR – Dmuchana Hala, Festiwal Dmuchańców„ Jest to kolejna edycja „Festiwalu Dmuchańców” w Hali Milenium, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy 31 maja od godziny 8:30 do godziny 14:20 grupy zorganizowane, przedszkola, oraz klasy 1-3 Szkoły Podstawowej ( rezerwacje: w.gall@mosir.kolobrzeg.pl),
Od godziny 15:00 wejścia indywidualne. Ilość wejść na daną godzinę jest ograniczona.
10 dmuchańców to gwarancja wspaniałej zabawy i dużej dawki radości dla naszych najmłodszych.

Wstęp wolny.
Będzie także strefa gastro, w której będzie można kupić popcorn, nachosy, soczek i wiele innych smakołyków.
Szczegóły w regulaminie: https://sport.kolobrzeg.pl/aktualnosc-138-dzien_dziecka_dmuchana_hala_festiwal.html