Scattered Clouds

1°C

Kołobrzeg

28 marca 2023    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
28 marca 2023    
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Dzień Kobiet w Regionalnym Centrum Kultury

Cały tydzień świętowania! Dzień Kobiet w RCK. Zaczynamy już od wtorku 7 marca a kończymy w sobotę 11 marca. Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na Święto kobiet w RCK. Spektakl, koncert, film, widowisko artystyczne - to będzie mnóstwo wrażeń i emocji. Cztery wyjątkowe wydarzenia: spektakl, kino, koncert, widowisko artystyczne. Drogie Panie, świętujcie z nami

Już we wtorek 7 marca zapraszamy na spektakl (komedia)"Żona do adopcji". Godz.19.00, sala widowiskowa RCK. Bilety w cenie 85 zł do kupienia w kasie RCK.
W środę 8 marca z okazji Dnia Kobiet w ramach DKF Sztorm pokażemy film "Bezmiar".
W piątek 10 marca zapraszamy na koncert z okazji Dnia Kobiet. Wystąpią Hania HANA Hołek/akompaniament Adam Herbata Herbowski.
W sobotę 11 marca nastapi wręczenie nagrody Kołobrzeżanka Roku. Z tej okazji zapraszamy Państwa serdecznie na widowisko artystyczne "Być kobietą, być kobietą" przygotowane przez kołobrzeskie wykonawczynie.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama