Light rain

20 kwietnia 2024    |    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
    Imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław

Zamiast "Babskiego przekrętu" będzie "Żona do adopcji"

Szanowni Państwo. Z przyczyn od nas niezależnych musimy dokonać zmiany w reperatuarze 07.03.23 r. Zamiast spektaklu "Babski przekręt" wystawiony zostanie spektakl "Żona do adopcji". Bilety zakupione dotychczas zachowują ważność na nowe wydarzenie. Zwroty biletów możliwe są do 03.03.23 r. Po tym terminie uznajemy, że nabywca akceptuje zmianę tytułu, a bilety nie będą podlegały zwrotowi.
Za niedogodności przepraszamy.

"Żona do adopcji"W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń?