Light Snow

2°C

Kołobrzeg

8 grudnia 2022    |    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
8 grudnia 2022    
    Imieniny: Maria, Wirginia, Wirgiliusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

POrozmawiają o szkole: Szumilas, Lubnauer i Gajewska w Kołobrzegu

Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy na spotkanie poświęcone polskiej szkole, które odbędzie się we wtorek 22 listopada 2022 r., o godzinie 16:00, w dużej sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu, przy ul. Łopuskiego 38. W ramach spotkania „POrozmawiajmy o polskiej szkole” będziemy rozmawiać o polskiej edukacji, zagrożeniach ustawy „Lex Czarnek” oraz toczących się i planowanych działaniach legislacyjnych. W spotkaniu udział wezmą Posłanki: Krystyna Szumilas - Minister Edukacji Narodowej w latach 2011-2013, Katarzyna Lubnauer, Kinga Gajewska.


Serdecznie zapraszamy,

Marek Hok - Poseł na Sejm RP

Janusz Gromek - Senator RP

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama